Części: blokady rozrzadu


Narzędzia diagnostyczne

Celem naszej Firmy jest dystrybucja narzędzi produkowanych przez nas jak i wielu innych znanych producentów krajowych i zagranicznych.

Jesteśmy pewni, że dzięki dostarczonym przez naszą Firmę akcesoriom, Państwa praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Zapraszamy do współpracy z nami i życzymy owocnych kontaktów handlowych. Odpowiemy narzędzia diagnostyczne warsztatów samochodowych na wszystkie Państwa pytania, żadnego nie pozostawimy bez odpowiedzi. W przypdku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Celem naszej Firmy jest dystrybucja narzędzi produkowanych przez nas jak i wielu innych znanych producentów krajowych i zagranicznych.

Jesteśmy pewni, że dzięki dostarczonym przez naszą Firmę akcesoriom, Państwa praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Zapraszamy do współpracy z nami i życzymy owocnych kontaktów handlowych.

Odpowiemy na wszystkie wyposażenie warsztatów Państwa pytania, żadnego nie pozostawimy bez odpowiedzi. W przypdku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Masz pytania?
ZADZWOŃ
ODPOWIEMY

tel. / fax (22) 675 14 38,
tel. kom. 0502 041 967
e-mail: jomax@jomax.pl

03-110 Warszawa
ul. Marchołta 30

 
blokada rozrządu
blokady rozrządu
ściągacze samochodowe
auto narzędzia
autonarzędzia
narzędzia samochodowe
narzędzia diagnostyczne
wyposażenie warsztatów samochodowych
urządzenia warsztatowe

 

 

 

 

Oferta Katalog Nowości Cennik O firmie Kontakt